Vehicle communication design & management
Otomotiv Test Fuarı - İstanbul
2 gün boyunca alanında dünya çapında uzman olan kişilerin test ve simülasyon konularında teknik sunum yapacağı Otomotiv Test Fuarı
Devamını Oku
Araç, Mobil Cihazla Buluşuyor
Elektronik tasarım otomasyonu çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile otomotiv sektöründe çözümler sunan CDT, araç içi bilgi ve eğlence sistemlerinin gelişimini de izliyor. Android’in araç içi bilgi ve eğlence sistemlerinde etkisinin
Devamını Oku
Panik İçin Henüz Erken
We hear a lot these days about connected vehicles, and when we do, the topic of hacking comes up. The idea that someone can take over our car while we’re driving is a scary thought, but according to panelists at an CES 2016 session, malevolent hacking i
Devamını Oku
Chevrolet'ten Yeni Bolt
Bu yılın ilerleyen döneminde üretime başlaması planlanan 2017 model Bolt, Chevrolet'in ilk uzun menzilli elektrikli aracı.
Devamını Oku
Volvo Sahipleri Araçlarıyla Konuşabilecek
Volvo ve Microsoft bu baharda, en azından bazı bölgelerde, Volvo sahiplerinin Microsoft Band 2 ve Volvo mobil uygulamaları sayesinde araçlarıyla konuşabileceklerini açıkladı.
Devamını Oku
MirrorLink'ten Bir Adım Daha
The Car Connectivity Consortium (CCC), creators of MirrorLink®, announced a co-operation agreement with ETSI (European Telecommunications Standards Institute) in which ETSI will formally explore adopting MirrorLink as an ETSI Technical Specification.
Devamını Oku
Araçlarda Kablosuz Şarj Devrimi
Her gün yeni bir teknolojik gelişmeyle karşılaştığımız şu günlerde, çıkan yeniliklere pek de şaşırmaz olduk. Ancak yenilikleri heyecanla takibe devam ediyoruz.
Devamını Oku
Otomobilde Gürültü Giderme Teknolojisi
Artık bugünün otomobilleri sadece birkaç yıl önce showroomlarda sergilenenlerden daha farklı...
Devamını Oku
Internete Bağlı Otomobiller Hızla IoT'nin Parçası Haline Geliyor
Geçen zamanla birlikte IoT (Internet of Things) üzerinden aralarında otomobillerin de bulunduğu birçok eşya ve veri, diğer insan ya da makinelerin muhtemel erişimine açık hale gelebiliyor.
Devamını Oku
IESF Automotive Conference - 1 Haziran 2016, Dearborn, Michigan
IESF her yıl elektrik elektronik mühendisleri ve yöneticilerin katıldığı global bir konferans programıdır. otomotiv, askeri ve ticari araç sektöründeki elektrik/elektronik tasarım konularını ele alır.
Devamını Oku
DAC Konferansı Başladı
Design Automation Conference - DAC 2016 Konferansı 6-9 Haziran tarihlerinde Austin, Texas'da gerçekleştirilmektedir.
Devamını Oku
Yenilenen CDT A.Ş. Web Sitesi Yayında
CDT firmasının web sitesi (www.cdtas.com.tr) yenilendi. Firmaya ait haber, bilgi ve çözüm portföylerine yeni arayüzle kolayca erişilebilir.
Devamını Oku
Integrated Electrical Solutions Forum (IESF) 2016
Üst üste yedi yıldır yapılan etkinlik bu yıl 20 Ekim 2016 tarihinde Münih Marriott Otel'de
Devamını Oku
Hemen İzlenebilir Webiner - How to Guarantee the Timing Behavior of an Automotive Ethernet Bus
Ethernet is increasingly being used as an automotive networking bus. It is ideal for applications such as diagnostics, software download, Audio Video Bridging (AVB) or as a vehicle network backbone bus that offers high-bandwidth and reliable performance.
Devamını Oku
Webiner - XStrace: Linux tabanlı Sistemler için İleri Seviye Görsel Performans Analizi
Araç içi bilgi-eğlence sistemleri için yüksek performans gerekir. Otomotiv sektörü gereksinimlerini hedefleyen XStrace, Linux tabanlı IVI sistemlerinin performans analizini yapar. Web seminerine katı
Devamını Oku
POPÜLER HABERLER
TWITTER
ETKİNLİK
Ocak 2021
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
KATKIDA BULUNANLAR
ÜYE GİRİŞİ / LOGİN
Lütfen Kullanıcı Bilgilerinizi Girip Giriş Yapınız